zaregistrovat se

OVLIVŇOVACÍ TECHNIKY V PRACOVNÍ KOMUNIKACI A VYUŽITÍ PERSVAZE A STORYTELLINGU V JEDNÁNÍ - 840-8/2021

event
Jednorázová akce: 04.05.2021 - 05.05.2021
place
NCO NZO Vinařská 963/6 Brno 603 00
Zobrazit na mapě

cíl

Získání dovednosti domluvit se i v situacích, které jsou náročnější než běžné jednání, objevit postupy, které v dané situaci pomáhají uspět a odhalují cesty, jak se k možnosti dohody vůbec dostat a dovednosti k tomu, aby byli rychlejší a úspěšnější v jednání.

určení

Všeobecná sestra, Dětská sestra, Porodní asistentka, Ergoterapeut, Radiologický asistent, Zdravotní laborant, Zdravotně-sociální pracovník, Optometrista, Ortoptista, Asistent ochrany a podpory veřejného zdraví, Ortotik-protetik, Nutriční terapeut, Zubní technik, Dentální hygienistka, Zdravotnický záchranář, Farmaceutický asistent, Biomedicínský technik, Radiologický technik, Adiktolog, Praktická sestra, Behaviorální analytik, Fyzioterapeut, Psycholog ve zdravotnictví, Logoped ve zdravotnictví, Zrakový terapeut, Radiologický fyzik, Odborný pracovník v laboratorních metodách a v přípravě léčivých přípravků, Biomedicínský inženýr, Odborný pracovník v ochraně a podpoře veřejného zdraví, Asistent behaviorálního analytika, Behaviorální technik, Laboratorní asistent, Ortoticko-protetický technik, Nutriční asistent, Asistent zubního technika, Řidič vozidla zdravotnické záchranné služby, Ošetřovatel, Masér ve zdravotnictví (Nevidomý a slabozraký ) , Zubní instrumentářka, Řidič zdravotnické dopravní služby, Autoptický laborant, Sanitář, Jiný odborný pracovník, Pracovní terapeut JOP

náplň

Objasnění rozdílu v obsahu termínů jednání, vyjednávání, persvaze a manipulace. Představení persvazivních technik s jejich významem a důsledkem pro dané situace. Trénink jednotlivých technik. Přesvědčování a ovlivňování pomocí "storytellingu", jeho představení a trénink možností. Podstata manipulace, její odlišnost od persvaze - podrobná charakteristika manipulativních technik s jejich dopadem na danou situaci i její účastníky. Postupy, jak se manipulativním technikám bránit.

manažer komunikační dovednost
PŘIHLÁSIT SE
předpokládaná cena
3500 Kč

pořádá Katedra managementu
Alena Obstová organizátor obstova@nconzo.cz 543559517
Hilda Vorlíčková, vedoucí kurzu
dle rozvrhu lektor