zaregistrovat se

ZHOTOVENÍ ZUBNÍCH NÁHRAD NA IMPLANTÁTY - 855-642/2021

event
place
NCO NZO Vinařská 963/6 Brno 603 00
Zobrazit na mapě

cíl

Cílem kurzu je zhotovit správným postupem zubní náhrady na implantáty.

určení

Zubní technik

náplň

Cílem vzdělávacího programu je připravit zubního technika pro spolupráci se zubním lékařem při zhotovení zubních náhrad na implantáty s ohledem na jejich funkčnost, estetiku, vysokou přesnost a hygienické požadavky.

poznámka

Akce se koná při 10 účastnících v termínu dle domluvy. Praktická část se koná ve 2 termínech po 5 účastnících v akreditovaném zařízení v zubní laboratoři v Brně. Předpokládaná cena je za celý kurz.

Nutné předpokladyZískaná odborná způsobilost v oboru zubní technik/zubní laborant.Pro posouzení splnění vstupních požadavků účastníka (§ 62 odst. (2) zákona č. 96/2004 Sb.), je nutné s přihláškou do certifikovaného kurzu vložit do svého uživatelského profilu elektronicky úředně ověřenou kopii dokladu o odborné způsobilosti k výkonu zdravotnického povolání (maturitní vysvědčení ze SZŠ nebo diplom z VŠ nebo diplom z VOŠ spolu s vysvědčením o absolutoriu).Elektronické úředně ověřené kopie, lze získat stejně snadno jako ty papírové na pobočkách České pošty nebo u notáře. Po vložení této kopie do Vašeho uživatelském profilu nebude třeba ji znovu dokládat v případě další účasti na kurzech.

zubní náhrady na implantáty pracovní postupy zubní laboratoře
odkazy
Informace o konverzi dokumentů od České pošty bližší informace o konverzi dokumentů od České pošty
launch otevřít
PŘIHLÁSIT SE
předpokládaná cena
22000 Kč

pořádá Subkatedra zubních laboratoří
Petra Drápalová organizátor drapalova@nconzo.cz 543559585
Šárka Kalužová vedoucí kurzu
dle rozvrhu lektor