zaregistrovat se

ZHOTOVENÍ KOMBINOVANÉ NÁHRADY S VYUŽITÍM ZÁSUVNÝCH SPOJŮ - 855-619/2022

event
Jednorázová akce: 27.11.2022
place
NCO NZO Vinařská 963/6 Brno 603 00
Zobrazit na mapě

cíl

Cílem kurzu je zhotovení kombinované náhrady kotvené zásuvnými spoji.

určení

Zubní technik

náplň

Cílem vzdělávacího programu je připravit zubního technika pro spolupráci se zubním lékařem při zhotovení zubních kombinovaných náhrad s využitím zásuvných spojů s ohledem na zabezpečení správné funkce, vysoké estetiky, zachování fonace, vysoké přesnosti a hygienických požadavků kladených na náhrady chrupu.

poznámka

Praktická část kurzu se koná v akreditovaném zařízení zubní laboratoře v Brně. Předpokládaná cena je za celý kurz. Kurz se koná za předpokladu, že bude 5 účastníků a bude volná kapacita smluvního akreditovaného zařízení.

Nutné předpokladyZískaná odborná způsobilost v oboru zubní technik/zubní laborant.Pro posouzení splnění vstupních požadavků účastníka (§ 62 odst. (2) zákona č. 96/2004 Sb.), je nutné s přihláškou do certifikovaného kurzu vložit do svého uživatelského profilu elektronicky úředně ověřenou kopii dokladu o odborné způsobilosti k výkonu zdravotnického povolání (maturitní vysvědčení ze SZŠ nebo diplom z VŠ nebo diplom z VOŠ spolu s vysvědčením o absolutoriu).Elektronické úředně ověřené kopie, lze získat stejně snadno jako ty papírové na pobočkách České pošty nebo u notáře. Po vložení této kopie do Vašeho uživatelském profilu nebude třeba ji znovu dokládat v případě další účasti na kurzech.

kombinovaná náhrada pracovní postupy zubní laboratoře
odkazy
Informace o konverzi dokumentů od České pošty bližší informace o konverzi dokumentů od České pošty
launch otevřít
PŘIHLÁSIT SE
předpokládaná cena
21000 Kč

pořádá Subkatedra zubních laboratoří
Petra Drápalová organizátor drapalova@nconzo.cz 543559585
Šárka Kalužová vedoucí kurzu
dle rozvrhu lektor