zaregistrovat se

TYPY PODŘÍZENÝCH A KOLEGŮ, PROBLEMATIKA JEJICH OSOBNOSTI A ZPŮSOBY, JAK S NIMI JEDNAT - 840-14/2022

event
Jednorázová akce: 07.09.2022 - 09.09.2022
place
NCO NZO Vinařská 963/6 Brno 603 00
Zobrazit na mapě

cíl

Získat informace o typech problémových lidí a o tom, jak s nimi jednat, jak je ovlivňovat, motivovat, vést a účinně přesvědčovat, jak je hodnotit a rozvíjet.

určení

Všeobecná sestra, Dětská sestra, Porodní asistentka, Ergoterapeut, Radiologický asistent, Zdravotní laborant, Zdravotně-sociální pracovník, Optometrista, Ortoptista, Asistent ochrany a podpory veřejného zdraví, Ortotik-protetik, Nutriční terapeut, Zubní technik, Dentální hygienistka, Zdravotnický záchranář, Farmaceutický asistent, Biomedicínský technik, Radiologický technik, Adiktolog, Praktická sestra, Behaviorální analytik, Fyzioterapeut, Psycholog ve zdravotnictví, Logoped ve zdravotnictví, Zrakový terapeut, Radiologický fyzik, Odborný pracovník v laboratorních metodách a v přípravě léčivých přípravků, Biomedicínský inženýr, Odborný pracovník v ochraně a podpoře veřejného zdraví, Asistent behaviorálního analytika, Behaviorální technik, Laboratorní asistent, Ortoticko-protetický technik, Nutriční asistent, Asistent zubního technika, Řidič vozidla zdravotnické záchranné služby, Ošetřovatel, Masér ve zdravotnictví (Nevidomý a slabozraký ) , Zubní instrumentářka, Řidič zdravotnické dopravní služby, Autoptický laborant, Sanitář, Jiný odborný pracovník, Pracovní terapeut JOP, Lékař, Zubní lékař , Farmaceut, Pracovník v sociálních službách, Fyzická osoba poskytující péči příjemci PP, Nezdravotník

náplň

Rozdíly v chování lidí. Dotazník problémových typů lidí s vyhodnocením. Charakteristiky jednotlivých typů problémových lidí. Jak se tyto typy projevují. Silné stránky jednotlivých typů. Obvyklé problémy s jednotlivými typy a možné důvody těchto problémů. Jak s jednotlivými typy komunikovat a jak je přesvědčovat, praktická cvičení s rozborem. Co by mohlo pomoci jednotlivým typům problémových lidí v řešení - návod pro manažera, jak s nimi pracovat, jak je koučovat. Nástroje osobního rozvoje a motivování.

management
PŘIHLÁSIT SE
předpokládaná cena
4500 Kč

pořádá Katedra managementu
Alena Obstová organizátor obstova@nconzo.cz 543559517
Marie Malinková vedoucí kurzu
dle rozvrhu lektor