zaregistrovat se

TERAPIE LYMFEDÉMU - KURZ PRO FYZIOTERAPEUTY - 862-810/2020

event
Jednorázová akce: 02.09.2020 - 11.09.2020
place
NCO NZO Vinařská 963/6 Brno 603 00
Zobrazit na mapě

cíl

Absolvent certifikovaného kurzu získá zvláštní odbornou způsobilost.

určení

Fyzioterapeut

náplň

Anatomie lymfatického systému, manuální lymfodrenáž, přístrojová presoterapie, bandážování, hydroterapie, moderní způsoby léčby onkologických onemocnění, léčebný režim, vhodná pohybová terapie.

poznámka

Uvedené termíny jsou pouze pro teoretickou část vzdělávacího programu. Součástí kurzu je praktická stáž (1 týden) v akreditovaném zařízení. Termíny budou následovat po teoretické části. Kurz je ukončen zkouškou, která proběhne po absolvování teoretické části i praktické stáže. Zkouška se skládá z teoretické i praktické části, odevzdání seminární práce, termín: 3.12.2020. Cena kurzu je za teoretickou část i praktickou stáž.

Nutné předpokladyNejméně 5 let výkonu povolání fyzioterapeut.Pro posouzení splnění vstupních požadavků účastníka (§ 62 odst. (2) zákona č. 96/2004 Sb.), je nutné s přihláškou do certifikovaného kurzu vložit do svého uživatelského profilu elektronicky úředně ověřenou kopii dokladu o odborné způsobilosti k výkonu zdravotnického povolání (maturitní vysvědčení ze SZŠ nebo diplom z VŠ nebo diplom z VOŠ spolu s vysvědčením o absolutoriu).Elektronické úředně ověřené kopie, lze získat stejně snadno jako ty papírové na pobočkách České pošty nebo u notáře. Po vložení této kopie do Vašeho uživatelském profilu nebude třeba ji znovu dokládat v případě další účasti na kurzech.

lymfodrenáže
odkazy
Informace o konverzi dokumentů od České pošty bližší informace o konverzi dokumentů od České pošty
launch otevřít
PŘIHLÁSIT SE
předpokládaná cena
24900 Kč

pořádá Subkatedra fyzioterapie a ergoterapie
Jarmila Šindelková organizátor sindelkova@nconzo.cz 543559534
Zuzana Kapounová vedoucí kurzu
dle rozvrhu lektor