zaregistrovat se

SPECIFICKÁ OŠETŘOVATELSKÁ PÉČE O DĚTI S DIABETEM MELLITEM - 820-1/2022

event
Teoretická část: 06.09.2022 - 09.09.2022
place
NCO NZO Vinařská 963/6 Brno 603 00
Zobrazit na mapě

cíl

Získání zvláštní odborné zůsobilosti.

určení

Všeobecná sestra

náplň

Patofyziologie a patobiochemie diabetu mellitu, projevy, komplikace, self monitoring, léčba, ošetřovatelská péče, edukace.

poznámka

Součástí vzdělávacího programu je povinná praktická výuka v akreditovaných zařízeních v rozsahu 40 hodin. Seznam akreditovaných zařízení bude účastníkům předán při zahájení kurzu.

Nutné předpokladyPro všeobecné sestry se specializovanou způsobilostí dětská sestra, dětské sestry pracující v lůžkových a ambulantních zařízeních, na dětských odděleních, v diabetologických centrech, specializovaných diabetologických ambulancích.Pro posouzení splnění vstupních požadavků účastníka (§ 62 odst. (2) zákona č. 96/2004 Sb.), je nutné s přihláškou do certifikovaného kurzu vložit do svého uživatelského profilu elektronicky úředně ověřenou kopii dokladu o odborné způsobilosti k výkonu zdravotnického povolání (maturitní vysvědčení ze SZŠ nebo diplom z VŠ nebo diplom z VOŠ spolu s vysvědčením o absolutoriu).Elektronické úředně ověřené kopie, lze získat stejně snadno jako ty papírové na pobočkách České pošty nebo u notáře. Po vložení této kopie do Vašeho uživatelském profilu nebude třeba ji znovu dokládat v případě další účasti na kurzech.

právní úprava péče o dítě celoživotní vzdělávání diabetes mellitus HK - léčba
PŘIHLÁSIT SE
předpokládaná cena
7000 Kč

pořádá Katedra ošetřovatelství a porodní asistence
Lucie Šebelová organizátor sebelova@nconzo.cz 543559583
Miluše Vacušková vedoucí kurzu
dle rozvrhu lektor