zaregistrovat se

ŘÍZENÁ DOKUMENTACE V PODMÍNKÁCH ZDRAVOTNICKÝCH ZAŘÍZENÍ - 840-26/2021

event
Jednorázová akce: 08.10.2021 - 10.10.2021
place
NCO NZO Vinařská 963/6 Brno 603 00
Zobrazit na mapě

cíl

Získání znalostí a dovedností s řízenou dokumentaci v zařízení poskytující zdravotní péči.

určení

Všeobecná sestra, Porodní asistentka, Ergoterapeut, Radiologický asistent, Zdravotní laborant, Zdravotně-sociální pracovník, Optometrista, Asistent ochrany a podpory veřejného zdraví, Ortotik-protetik, Nutriční terapeut, Zubní technik, Dentální hygienistka, Zdravotnický záchranář, Farmaceutický asistent, Biomedicínský technik, Radiologický technik, Fyzioterapeut, Psycholog ve zdravotnictví, Logoped ve zdravotnictví, Radiologický fyzik, Odborný pracovník v laboratorních metodách a v přípravě léčivých přípravků, Biomedicínský inženýr, Odborný pracovník v ochraně a podpoře veřejného zdraví

náplň

Požadavky na řízenou dokumentaci, obecný životní cyklus dokumentu, náležitosti dokumentovaného postupu pro řízenou dokumentaci, odpovědnosti a pravomoci při postupu řízené dokumentace. Praktické nácviky. Využití teoretických poznatků v praxi.

poznámka

Nutné předpokladyPro posouzení splnění vstupních požadavků účastníka (§ 62 odst. (2) zákona č. 96/2004 Sb.), je nutné s přihláškou do certifikovaného kurzu vložit do svého uživatelského profilu elektronicky úředně ověřenou kopii dokladu o odborné způsobilosti k výkonu zdravotnického povolání (maturitní vysvědčení ze SZŠ nebo diplom z VŠ nebo diplom z VOŠ spolu s vysvědčením o absolutoriu).Elektronické úředně ověřené kopie získáte na pobočkách České pošty nebo u notáře.

kvalita péče management
odkazy
Informace o konverzi dokumentů od České pošty bližší informace o konverzi dokumentů od České pošty
launch otevřít
PŘIHLÁSIT SE
předpokládaná cena
3500 Kč

pořádá Katedra managementu
Alena Obstová organizátor obstova@nconzo.cz 543559517
Hilda Vorlíčková, vedoucí kurzu
dle rozvrhu lektor