zaregistrovat se

ŘEŠENÍ PROBLÉMŮ A ROZHODOVÁNÍ V ZÁTĚŽI - 840-13/2022

event
Jednorázová akce: 28.04.2022 - 29.04.2022
place
NCO NZO Vinařská 963/6 Brno 603 00
Zobrazit na mapě

cíl

Získat vědomosti a dovednosti o tom, co ovliňuje vznik problémů, jací jsme my sami, když se ocitneme v situaci, která vede k problému a jací jsou ti druzí, kteří do problému zasahují. Jak můžeme problémům a konfliktům čelit, jak je můžeme řešit a jak můžeme být lépe připraveni na příští jednání.

určení

Všeobecná sestra, Dětská sestra, Porodní asistentka, Ergoterapeut, Radiologický asistent, Zdravotní laborant, Zdravotně-sociální pracovník, Optometrista, Ortoptista, Asistent ochrany a podpory veřejného zdraví, Ortotik-protetik, Nutriční terapeut, Zubní technik, Dentální hygienistka, Zdravotnický záchranář, Farmaceutický asistent, Biomedicínský technik, Radiologický technik, Adiktolog, Praktická sestra, Behaviorální analytik, Fyzioterapeut, Psycholog ve zdravotnictví, Logoped ve zdravotnictví, Zrakový terapeut, Radiologický fyzik, Odborný pracovník v laboratorních metodách a v přípravě léčivých přípravků, Biomedicínský inženýr, Odborný pracovník v ochraně a podpoře veřejného zdraví, Asistent behaviorálního analytika, Behaviorální technik, Laboratorní asistent, Ortoticko-protetický technik, Nutriční asistent, Asistent zubního technika, Řidič vozidla zdravotnické záchranné služby, Ošetřovatel, Masér ve zdravotnictví (Nevidomý a slabozraký ) , Zubní instrumentářka, Řidič zdravotnické dopravní služby, Autoptický laborant, Sanitář, Jiný odborný pracovník, Pracovní terapeut JOP, Lékař, Zubní lékař , Farmaceut, Pracovník v sociálních službách, Fyzická osoba poskytující péči příjemci PP, Nezdravotník

náplň

Problém, spor, zátěž a konflikt. Jaké druhy problémů nejčastěji řešíme a kdo a co je ovlivňuje pozitivně a kdo a co negativně. Poznávání problémů, definiční pasti. Problémy související s neuspořádaností, nejistotou a proměnlivostí. Problémy se zdroji, kapacitou, s časem a funkcemi. Jaké typy osobnosti nejčastěji vyvolávají spory a konflikty. Jak s těmito lidmi jednat a předcházet tak možným sporům. Styly rozhodování a realizace možných řešení. Nejčastější chyby a doporučení k rozvoji.

management
PŘIHLÁSIT SE
předpokládaná cena
3500 Kč

pořádá Katedra managementu
Alena Obstová organizátor obstova@nconzo.cz 543559517
Marie Malinková vedoucí kurzu
dle rozvrhu lektor