zaregistrovat se

REHABILITAČNÍ OŠETŘOVÁNÍ SPECIFICKÝCH SKUPIN IMOBILNÍCH KLIENTŮ - 840-6/2022

event
Jednorázová akce: 14.10.2022 - 16.10.2022
place
NCO NZO Vinařská 963/6 Brno 603 00
Zobrazit na mapě

cíl

Získání zvláštní odborné způsobilosti.

určení

Všeobecná sestra, Porodní asistentka

náplň

Prevence imobilizačního syndromu. Nejdůležitější oblasti spolupráce s fyzioterapeuty a specifické potřeby klientů vybraných diagnóz. Poskytování produktivní a bezpečné asistence při změnách poloh, přesunech a lokomoci, s využitím dostupných pomůcek a s ohledem na prevenci následků přetěžování vlastního pohybového aparátu. Způsoby inhibice silně spastické ruky před ošetřovatelskými úkony (hygiena, polohování) a stimulační prostředky pro pasivní a utlumené klienty, receptivní a kognitivní poruchy.

poznámka

Teoretická a teoreticko-praktická část probíhá 3 dny v NCO NZO Brno. Následuje individuální 1 denní praxe (7 hod) pod vedením školitelky na rehabilitačním oddělení FN Brno - Bohunice. S sebou: sportovní oblečení a obuv. Uvedená cena je za teoretickou část výuky.

Nutné předpokladyPro posouzení splnění vstupních požadavků účastníka (§ 62 odst. (2) zákona č. 96/2004 Sb.), je nutné s přihláškou do certifikovaného kurzu vložit do svého uživatelského profilu elektronicky úředně ověřenou kopii dokladu o odborné způsobilosti k výkonu zdravotnického povolání (maturitní vysvědčení ze SZŠ nebo diplom z VŠ nebo diplom z VOŠ spolu s vysvědčením o absolutoriu).Elektronické úředně ověřené kopie získáte na pobočkách České pošty nebo u notáře.

sociální pediatrie bazální stimulace rehabilitační ošetřování
odkazy
Informace o konverzi dokumentů od České pošty bližší informace o konverzi dokumentů od České pošty
launch otevřít
PŘIHLÁSIT SE
předpokládaná cena
4500 Kč

pořádá Katedra managementu
Alena Obstová organizátor obstova@nconzo.cz 543559517
Marie Malinková vedoucí kurzu
dle rozvrhu lektor