zaregistrovat se

Prohlášení o přístupnosti

Webové stránky NCONZO jsou vytvořeny s ohledem na maximální přístupnost obsahu. Splňují požadavky dle par. 4 a 5 zákona č. 99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací a o změně zákona č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů.

Uspořádání a ovládání stránek je navrženo tak, aby stránky byly dostupné i pro osoby se specifickými potřebami. Kód stránek je vytvořen v souladu s normou HTML 5, pomocí kaskádových stylů CSS 3. Některé texty nejsou definovány v relativních jednotkách. Pro zvětšení je potřeba použít systémových nástrojů (nastavení prohlížeče).
Dodržení výše zmíněných norem by mělo zajistit správné zobrazení obsahu stránek ve většině používaných prohlížečů a na většině zobrazovacích zařízení.

INFORMACE PREZENTOVANÉ V JINÝCH FORMÁTECH

Na našich webových stránkách jsou informace nabízeny i v podobě dokumentů formátu PDF, a to zejména z důvodů, že jsou příliš rozsáhlé a je vhodné jejich stažení. Pro zobrazení těchto dokumentů je třeba mít nainstalovaný prohlížeč Adobe Reader, který je zdarma ke stažení na stránkách společnosti Adobe Systems, Inc..
Ve velmi ojedinělých případech je dokument zveřejněn v některém z formátů rodiny aplikací Microsoft Office. Toto jsou především dokumenty s příponou DOC, DOCX, XLS, XLSX nebo PPT, PPTX. Takovéto dokumenty jsou na tomto serveru publikovány pouze v případě, že obsahují formátování, které neumožňuje jejich převod do formátů jiných (PDF, RTF), nebo v případě, že vlastník těchto dokumentů výslovně zakázal jakoukoli jejich manipulaci či konverzi. Pro všechny tyto formáty si můžete zdarma stáhnout kancelářský balík Open Office.
Formáty DOC a PDF jsou také vhodnější pro tisk.

V některých webových prohlížečích je integrována aplikace jež slouží k prohlížení výše uvedených formátů dokumentů..

KONTAKT NA ADMINISTRÁTORA WEBU

Vaše případné náměty či informace o problémech při zobrazovaní těchto stránek můžete zaslat na adresu webmaster@nconzo.cz.

Upraveno: 21.09.2020 12:20