zaregistrovat se

PREVENCE A MONITORING INFEKCÍ SPOJENÝCH SE ZDRAVOTNÍ PÉČÍ - 830-220/2022

event
Teoretická část: 20.06.2022 - 24.06.2022
place
NCO NZO Vinařská 963/6 Brno 603 00
Zobrazit na mapě

cíl

Získání zvláštní odborné způsobilosti pro úzce vymezené zdravotnické činnosti.

určení

Všeobecná sestra, Porodní asistentka, Radiologický asistent, Asistent ochrany a podpory veřejného zdraví, Odborný pracovník v ochraně a podpoře veřejného zdraví

náplň

Mikrobiologie a epidemiologie infekčních a neinfekčních nemocí, právní předpisy, prevence a sledování infekcí spojených se zdravotní péčí.

poznámka

Součástí kurzu je odborná praxe v rozsahu 40 hodin, která může být plněna i na vlastních pracovištích, pokud disponují ústavním hygienikem. Termín odborné praxe si domlouvá účastník sám. Certifikovaný kurz je ukončen zkouškou. Předpokládaná cena je za teoretickou část certifikovaného kurzu.

Nutné předpokladyPro posouzení splnění vstupních požadavků účastníka (§ 62 odst. (2) zákona č. 96/2004 Sb.), je nutné s přihláškou do certifikovaného kurzu vložit do svého uživatelského profilu elektronicky úředně ověřenou kopii dokladu o odborné způsobilosti k výkonu zdravotnického povolání (maturitní vysvědčení ze SZŠ nebo diplom z VŠ nebo diplom z VOŠ spolu s vysvědčením o absolutoriu).Elektronické úředně ověřené kopie, lze získat stejně snadno jako ty papírové na pobočkách České pošty nebo u notáře. Po vložení této kopie do Vašeho uživatelském profilu nebude třeba ji znovu dokládat v případě další účasti na kurzech.

porodní asistentka všeobecná sestra ARO JIP hodnocení zdravotních rizik prevence infekce hygiena dezinfekce sterilizace hygienické
odkazy
Informace o konverzi dokumentů od České pošty bližší informace o konverzi dokumentů od České pošty
launch otevřít
PŘIHLÁSIT SE
předpokládaná cena
4500 Kč

pořádá Katedra anesteziologie, resuscitace, intenzivní a perioperační péče
Jarmila Šindelková organizátor sindelkova@nconzo.cz 543559534
Radka Kachlíková vedoucí kurzu
dle rozvrhu lektor