zaregistrovat se

ORTODONCIE PRO ZUBNÍ TECHNIKY - 855-643/2022

event
Teoretická část: 19.03.2022 - 20.03.2022
place
NCO NZO Vinařská 963/6 Brno 603 00
Zobrazit na mapě

cíl

Cílem je připravit zubního technika pouze po 39 hodinách výuky v rámci odborné způsobilosti na praktické zhotovení ortodontických přístrojů a pomůcek. Praktická část probíhá ve smluvních zařízeních v Brně a v Praze.

určení

Zubní technik

náplň

Cílem vzdělávacího programu je připravit zubního technika pro spolupráci se zubním lékařem – specialistou pro ortodoncii a to zejména při zhotovení snímatelných ortodontických přístrojů a dalších pomůcek užívaných v ortodoncii. Dále pak získání dalších znalostí pro zhotovení složitějších funkčních přístrojů s ohledem na potřeby pacientů v dětském věku a také i dospělých v rámci retenční fáze po sundání fixních aparátů.

poznámka

Teoretická část se koná v NCO NZO (2 dny), praktická část ve smluvních akreditovaných zařízeních - v zubních laboratořích v Brně a v Praze.

Nutné předpokladyPro posouzení splnění vstupních požadavků účastníka (§ 62 odst. (2) zákona č. 96/2004 Sb.), je nutné s přihláškou do certifikovaného kurzu vložit do svého uživatelského profilu elektronicky úředně ověřenou kopii dokladu o odborné způsobilosti k výkonu zdravotnického povolání (maturitní vysvědčení nebo diplom z VOŠ spolu s vysvědčením o absolutoriu).Elektronické úředně ověřené kopie, lze získat stejně snadno jako ty papírové na pobočkách České pošty nebo u notáře. Po vložení této kopie do Vašeho uživatelském profilu nebude třeba ji znovu dokládat v případě další účasti na kurzech.

ortodoncie ortodontické přístroje
PŘIHLÁSIT SE
předpokládaná cena
20000 Kč

pořádá Subkatedra zubních laboratoří
Petra Drápalová organizátor drapalova@nconzo.cz 543559585
Šárka Kalužová vedoucí kurzu
dle rozvrhu lektor