zaregistrovat se

MANAŽERSKÁ KOMUNIKACE A UMĚNÍ PREZENTACE - 840-11/2022

event
Jednorázová akce: 05.10.2022 - 07.10.2022
place
NCO NZO Vinařská 963/6 Brno 603 00
Zobrazit na mapě

cíl

Získat informace o svém komunikačním potenciálu, lépe poznat možnosti každodenní komunikace, naučit se lépe prezentovat informace, požadavky, ale i své názory, a tím pozitivně ovlivňovat své okolí. Zlepšit své vystupování na poradách, své jednání v náročných situacích a své rozhodování.

určení

Všeobecná sestra, Dětská sestra, Porodní asistentka, Ergoterapeut, Radiologický asistent, Zdravotní laborant, Zdravotně-sociální pracovník, Optometrista, Ortoptista, Asistent ochrany a podpory veřejného zdraví, Ortotik-protetik, Nutriční terapeut, Zubní technik, Dentální hygienistka, Zdravotnický záchranář, Farmaceutický asistent, Biomedicínský technik, Radiologický technik, Adiktolog, Praktická sestra, Behaviorální analytik, Fyzioterapeut, Psycholog ve zdravotnictví, Logoped ve zdravotnictví, Zrakový terapeut, Radiologický fyzik, Odborný pracovník v laboratorních metodách a v přípravě léčivých přípravků, Biomedicínský inženýr, Odborný pracovník v ochraně a podpoře veřejného zdraví, Asistent behaviorálního analytika, Behaviorální technik, Laboratorní asistent, Ortoticko-protetický technik, Nutriční asistent, Asistent zubního technika, Řidič vozidla zdravotnické záchranné služby, Ošetřovatel, Masér ve zdravotnictví (Nevidomý a slabozraký ) , Zubní instrumentářka, Řidič zdravotnické dopravní služby, Autoptický laborant, Sanitář, Jiný odborný pracovník, Pracovní terapeut JOP, Lékař, Zubní lékař , Farmaceut, Pracovník v sociálních službách, Fyzická osoba poskytující péči příjemci PP, Nezdravotník

náplň

Komunikace a osobnost. Zděděné a získané vrstvy osobnosti ve vztahu ke komunikaci. Modely komunikace, sdělování a naslouchání. Tři zdroje sdělení. Efektivní komunikace. Stabilita komunikace. Uchování a šíření informací. Vedení dialogů a diskuzí. Komunikační pasti. Komunikační poruchy. Porady a veřejná jednání. Prezentační dovednosti. Praktický výcvik. Nejčastější chyby a doporučení k rozvoji.

management efektivní komunikace prezentace
PŘIHLÁSIT SE
předpokládaná cena
4500 Kč

pořádá Katedra managementu
Alena Obstová organizátor obstova@nconzo.cz 543559517
Marie Malinková vedoucí kurzu
dle rozvrhu lektor