zaregistrovat se

Jak se přihlásit na vzdělávací akce NCO NZO

1. KROK - REGISTRACE

checkPřed prvním přihlášením na vzdělávací akci NCO NZO, je nutná registrace do klientského systému.

checkCelý proces registrace Vám zabere nanejvýš několik minut.

checkRegistraci provádíte pouze jednou, a to při vašem prvním přihlášení na vzdělávací akci. Vyplníte pouze pár základních informací o Vás a následně obdržíte přihlašovací údaje pro přihlášení do klientského systému (Váš uživatelský účet).

REGISTRACE

2. KROK - PŘIHLÁŠENÍ DO SYSTÉMU

Následně se můžete pod uživatelským jménem a heslem přihlásit do klientského systému pomocí přihlašovacího formuláře „Přihlásit se „ v pravé horní části těchto internetových stránek, nebo prostřednictvím odkazu:

PŘIHLÁŠENÍ

3. KROK - VYHLEDÁNÍ VZDĚLÁVACÍ AKCE

Pomocí vyhledávače ve vzdělávacích akcích si vyhledejte vzdělávací akci, o kterou máte zájem. Vzdělávací akce naleznete prostřednictvím odkazu

NABÍDKA AKCÍ

4. KROK - PŘIHLÁŠENÍ NA VZDĚLÁVACÍ AKCI

checkPřihlášení na akci samotnou provedete kliknutím na číslo vybrané vzdělávací akce a po zobrazení detailu v záhlaví klikněte na „Přihlásit se".

checkPo přihlášení na vzdělávací akci se Vám automaticky odešle potvrzení o přijetí přihlášky na e-mailovou adresu, kterou jste zadali při registraci do klientského systému.

checkPři dalším přihlášení na vzdělávací akci již nemusíte vyplňovat osobní údaje, ty se vyplní z Vašeho uživatelského účtu, pouze je nutné zkontrolovat aktuálnost uvedených údajů před odesláním přihlášky.

Upraveno: 02.05.2018 11:26